LV | RU | ENG

LanaStyle

Sejas procedūras

Aparāta mezorevitalizācija

Aparāta mezorevitalizācija


NosaukumsCena

Mezoterapija

no 60.00 EUR

Aparātu mezoterapija visai sejai (+ dekoltē)

70.00 (+20,00) EUR

Mēs izmantojam unikālus profesionālus produktus. Saglabājiet vai atjaunojiet sejas ādas svaigu izskatu pat pieaugušā vecumā, piešķiriet tai tonusu, atjaunojiet tās primāro struktūru, tādējādi padarot to atkal jaunu.

Sejas ādas spēju pretoties novecošanai, tās elastību, jaunību un skaistumu lielā mērā nosaka sejas ādas mitrināšanas pakāpe un ādas spēja noturēt mitrumu. Un tas, savukārt, ir tieši saistīts ar glikozaminoglikāna gela (hialuronskābes) daudzumu un kvalitāti sejas ādā.

Mūsdienās ir vispārpieņemts, ka viens no galvenajiem ādas (un īpaši sejas ādas) dabiskās novecošanās mehānismiem ir hialuronskābes deficīta veidošanās.

Aparatūras mezorevitalizācijas procedūra tiek veikta, izmantojot kārtridžu ar mikroadatām, katram no kuriem ir veikta lāzera asināšana, tas ļauj padarīt procedūru nesāpīgu un bez nevajadzīgas ādas traumas.

Nav procedūras pazīmju, tāpat kā injekciju gadījumā, āda nekavējoties iegūst svaigu un tonizētu izskatu, it kā mirdzošu no iekšpuses, kā rezultātā pēc pāris stundām jūs varat apmeklēt jums svarīgus pasākumus.

Pierakstīties pie speciālista ar augstāko medicīnisko izglītību 
Svetlana 
 29 136 045

Mezoterapija

Mezoterapija


NosaukumsCena

Mezoterapija

no 60.00 EUR

Visas sejas biorevitalizācija

120.00 EUR

Mezoterapija ir injekciju metodika, kas nodrošina ādas atjaunošanu un ārstēšanu un kuras rezultāti pārbaudīti ar daudzu gadu ārstniecisko praksi visā pasaulē. 

Mezoterapijā tiek piemērotas dažādas iedarbīgas aktīvas vielas: vitamīnu kompleksi, minerāli, aminoskābes, hialuronskābe, kas ļauj sasniegt teicamus estētiskus rezultātus.

Pierakstīties pie speciālista ar augstāko medicīnisko izglītību
Svetlana 
 29 136 045

Filleri

Filleri


NosaukumsCena

Filleris 1ml.

no 180.00 līdz 220.00 EUR

Busteris – biorevitalizants – 2 ml.

Mitrināšana + lifting

no 140.00 EUR

SkinFill Promoitalia ir inovatīvs filleris ar divkāršu efektu: to izmanto kā pildvielu un biorevitalizācijai (dziļi mitrina ādu). Vēlamais efekts ilgst apmēram 9–12 mēnešus. Šāds ilgtermiņa efekts tiek sasniegts, pateicoties hialuronskābes lielajai molekulmasai.

Overage Italia – visi Overage produkti tiek ražoti saskaņā ar Eiropas kvalitātes standartiem. Sertifikācija atbilstoši standartiem: GMP, ISO 9001-2008,1SO 13485, Direktīva 93/42 / CE.

MESO biorevitalizants – skinbuster – svarīgs un neaizstājams medikaments, kas var atjaunot ādas jaunību un veselību.

MESO biorevitalizējošs ādas kopšanas līdzeklis atjauno ādas skaistumu, veselību, svaigumu un dabisko mirdzumu. Ādas apvalka pārsvars MESO sablīvē dermas slāni, atjaunojot pareizu blīvumu, mitrina un izlīdzina smalkās grumbiņas, atjaunojot normālu ādas turgoru.

Pārmērība parādīs augstu klīnisko rezultātu, redzami pievelkot dermas slāni, mitrinot un izlīdzinot mazās grumbiņas, atjaunojot normālu turgoru ādai.

Pierakstīties pie speciālista ar augstāko medicīnisko izglītību
Svetlana 
 29 136 045

Mezodiegi 3D liftings

Mezodiegi 3D liftings


NosaukumsCena

3D liftings


no 160-320,00 EUR


3D mezodiegi ir skaistumkopšanas industrijas jaunākais sasniegums ādas armēšanas jomā. Tie ļauj atjaunot ādas elastību, stiprināt to un novērst grumbas. 3D tehnoloģija ir klasiskā pavedienu liftinga, kas nodrošina labus rezultātus, kombinācija ar mezoterapiju, kura pazīstama ar spēcīgu atjaunojošu strukturālo darbību.

Diegi tiek sintezēti no bioloģiski savienojama materiāla, kas dabiskā veidā uzsūcas audos, – polidiaksona. Pateicoties īpašam polipienskābes pārklājumam, injekcijas vietā tiek aizsākts kolagēna veidošanās process, nodrošinot ar papildus liftinga efektu. Diegiem, kas stiepjas caur adatu, ir V-veida forma.

Pēc pusgada mezodiegi sadalās, pārvēršoties ūdenī un oglekļa dioksīdā. Ievadīšanas apvidū pa šo laika posmu izveidojas blīvs kolagēna "karkass", kas nodrošina ar nepieciešamo liftinga efektu uz laiku no viena līdz trim gadiem.

Procedūras indikācijas:

3D mezodiegi tiek ievadīti šādos gadījumos:

 • izteiktas rievas starp uzacīm;

 • noslīdējušas uzacis (daļēji vai pilnīgi);

 • izteiktas rievas starp degunu un lūpām, acu kaktiņiem, starp lūpām un zodu;

 • “vārnu kājiņas” ap acīm;

 • grumbiņas ap muti;

 • noslīdējuši lūpu kaktiņi;

 • asimetriskas izpausmes, nelīdzens zemādas tauku reljefs pēc plastiskām manipulācijām (ieskaitot liposakciju);

 • nokarena sejas un ķermeņa āda.

Drošība

3D mezodiegi ir fizioloģiski saderīgi ar cilvēka organismu. Alerģiskas reakcijas nerodas; apdraudējums veselībai ir izslēgts.

Pierakstīties pie speciālista ar augstāko medicīnisko izglītību 
Svetlana 
 29 136 045

Bezoperāciju blefaroplastika


NosaukumsCena

Augšējā plakstiņa fibroblastings

150.00 EUR

Fibroblastings zonai apkārt acīm

250.00 EUR

Kakla fibroblastings

150.00 EUR

Fibroblastings zonai apkārt ausīm100.00 EUR

Tas nav ne botokss, ne mezoterapija, ne lāzers. Mēs runājam par progresīvu aparatūras tehnoloģiju, kas ietekmē konkrētas šūnas – fibroblastus, kuri ir atbildīgi par kolagēna un elastīna sintēzi ādā. 

Notiek ādas šķiedru saraušanās, kuru stimulē tā saucamais "plazmas uzliesmojums". Šo uzliesmojumu mikroskopiskā punktā ādas virsmā izraisa manipula ar mazu uzgali, un šis uzliesmojums savelk ādu dažu milimetru rādiusā. 

Šādi uzliesmojumi tiek veikti, sakārtojot tos pēc īpašas tīklveida shēmas, kas nodrošina tūlītēju un satriecošu liftinga efektu.

Pirms procedūras tiek lietota aplikācijas anestēzija, pateicoties tai, klients neizjūt ne mazāko diskomfortu! Pēc procedūras paliek punktiņi uz ādas, kuri ir viegli maskējami ar īpašu atjaunojošo krēmu ar tonējošu efektu, un tie pilnīgi izzūd ne vairāk kā vienas nedēļas laikā. 

Procedūra neprasa īpašu sagatavošanos un specifisku aprūpi. Kontrindikācijas procedūrai – tikai grūtniecība un onkoloģiskas saslimšanas akūtā stadijā.

Pierakstīties pie speciālista ar augstāko medicīnisko izglītību
Svetlana 
 29 136 045

Krioterapija ICE MASK

Krioterapija ICE MASK


NosaukumsCena

Krioterapija

30.00 EUR

Ice Mask vietējā krioterapija nodrošina pakāpenisku atdzesēšanu 10 °C temperatūrā 10 minūtēs (1 °C minūtē), kas ilgst līdz 6 stundām!

Dzesēšana notiek 2 līmeņos: virspusēji un dziļi.

Atdzesēšana epidermas virsmas līmenī palīdz stimulēt kapilārus, uzlabo asinsriti, savukārt atdzesēšana dermas līmenī pastiprina kolagēna sintēzi, un tai ir liftinga efekts.

Maska uztur optimālu ādas pH līmeni 4,5, samazina tauku dziedzeru sekrēciju par 70%, mitrina ādu par 500%. Maska arī atbrīvo no saules apdegumiem un laika apstākļiem.

Ir klīniski pierādīts, ka maska normalizē:

 • mitrumu;

 • elastīgumu;

 • dziedināšanas procesu;

 • mīksto audu stāvokļi;

 • relaksācijas procesu (muskuļu relaksācija).

Ir klīniski pierādīts, ka maska mazina:

 • pietūkumu;

 • apsārtumu;

 • iekaisumu;

 • sāpes.

Krioterapija kosmetoloģijā ir noderīga un efektīva procedūra visdažādāko kosmētisko problēmu risināšanai. Pilns kurss, atkarībā no ādas stāvokļa, ir no 10 līdz 20 procedūrām ar 1 sesiju 3 dienu laikā. Procedūra parasti ilgst ne vairāk kā 20 minūtes. Jau nākamajā dienā būs pamanāmas pirmās izmaiņas.

Sejas krioterapija ir ieteicama 1–2 reizes gadā.

Pierakstīties pie speciālista ar augstāko medicīnisko izglītību
Svetlana 
 29 136 045

PQAGE skābekļa pīlings

PQAGE skābekļa pilings


NosaukumsCena

1 procedūra

70.00 EUR

3 procedūras

180.00 EUR

PQAGE – sensācija biorevitalizācijā! Vispopulārākais pīlings Eiropā. Satriecoša pacelšana ar tūlītēju efektu, uzlabojot turgoru un ādas struktūru.

Rezultāts ir tūlītējs – redzamas ādas pievilkšana, biorevitalizācija bez traumām, neagresīva ādas atjaunošana, defektu novēršana, jutīgas ādas apstrāde.

PQAGE skābekļa pīlings ir efektīva, nekaitīga procedūra, kas apvieno tūlītējas, noderīgas un tajā pašā laikā dziedinošas darbības, kas padara šo procedūru efektīvu visu gadu.

Procedūra bez sāpēm ir paredzēta sejas, kakla, dekoltē, augšstilbu, roku, krūškurvja atdzīvināšanai, striju novēršanai, seborejas noslieces ārstēšanai un ādas pigmentācijai.

Lai iegūtu vislabāko rezultātu, jums jāveic 3 procedūras ar intervālu 7–10 dienas.

Pierakstīties pie speciālista ar augstāko medicīnisko izglītību
Svetlana 
 29 136 045