top of page

LanaStyle

Skropstu pieaudzēšanas un modelēšanas kursi

Skropstu pieaudzēšanas un modelēšanas kursi

Skropstu pieaudzēšanas un modelēšanas kursi
380.00 EUR

Apmācība notiek Rīgā un Daugavpilī.

“LanaStyle” mācību centrs aicina jūs apgūt skropstu pieaudzēšanas pamatkursu, ar kuru jūs iepazīsiet visus procedūras principus un pamatus. Iegūtās zināšanas kļūs par stabilu pamatu un sākumu turpmākai kustībai un attīstībai mūsdienu skaistuma sfērā.

Kurss ir īpaši izstrādāts, pamatojoties uz pieredzējušu meistaru pieredzi. Kursa programma tiek pastāvīgi atjaunināta un mainās atbilstoši mūsdienu Lash nozares attīstībai. Tāpēc katrs mūsu absolvents var būt pārliecināts, ka viņu zināšanas atbilst pašreizējām tendencēm. 

Praksē tiek pārbaudītas visas teorētiskās zināšanas. Pieredzējis skolotājs vienmēr ir tuvu studentam un modelim, kas garantē augstu darba un apmācības rezultātu kvalitāti. Instrumenti un palīgmateriāli studiju laikā tiek nodrošināti bez maksas! 

Teorija ir sadalīta blokos, lai iegūtu vislabāko apgūšanu. Pēc teorijas nekavējoties tiek dot prakse. Visu teoriju, ko jūs klausāties kursā, jūs varēsiet saņemt pēc kursa pabeigšanas metodiskajā ceļvedī.

Ilgums: 2 dienas (16 akadēmiskās stundas)

Pēc kursa pabeigšanas jūs saņemat licencētu starptautiska standarta sertifikātu ar kvalifikāciju angļu un latviešu valodā, dodot tiesības strādāt specialitātē ES!

Pierakstīties pie meistares Svetlanas  – 29 136 045

bottom of page