top of page

LanaStyle

Skaistumkopšanas skola

Vēlaties kļūt par permanentā grima meistaru, manikīra un pedikīra meistaru vai vaksācijas meistaru? 
Tad ir īstais laiks sākt! Jūs iegūsiet teorētiskās un praktiskās iemaņas.

ES licencēta programma.

Mēs esam labākā izglītības iestāde meistaru pamatapmācībai, kuru profesionalitātes līmenis pilnībā atbilst mūsdienu prasībām salonu biznesā.

Zvani man! Jūs saņemsiet pilnu teorētisko un praktisko apmācību.

Permanentā grima meistare  +371 29 136 045
Manikīra un pedikīra meistare  +371 29876724

Kurss atšķiras no citām mācību iestādēm, jo tiek izmantota individuāla pieeja un ES licencēta programma.

Lai nodrošinātu visaugstāko līmeni, apmācība tiek organizēta individuāli. Ņemot vērā milzīgo atbildību, kas saistīta ar permanentā grima ieviešanu, mēs apzināti atteicāmies no grupas nodarbībām, lai visu skolotāja uzmanību un laiku veltītu vienam skolēnam.

Apmācības programma ietver teorētisko daļu un praktiskos vingrinājumus par modeļiem. Pēc kursa pabeigšanas dalībnieki saņem sertifikātu, kā arī permanentā grima un estētiskās dermapigmentācijas maģistra titulu.

Svetlana Svaboda – pastāvīgās kosmētikas un estētiskās dermapigmentācijas meistare un eksperte ar augstāko medicīnisko izglītību. Kosmetoloģe un kosmētikas māksliniece ar pieredzi. Permanentā grima un epidemioloģisko standartu pasniedzējs skaistumkopšanas nozarē.

Kosmetoloģijā lielu lomu spēlē augstākā medicīniskā izglītība un prakse. Tas ļauj izmantot jauninājumus sāpju medikamentu jomā, kad un kad tos lietot, kā arī konsultēt klientu pirms un pēc procedūras, lai izvairītos no visām iespējamām negatīvajām sekām.

Skaistumkopšanas skola

Svarīgs nosacījums, kas ietekmē profesionalitātes veidošanās ātrumu un kvalitāti, ir skolotāju kvalifikācijas līmenis. Ir ļoti svarīgi, lai šie būtu cilvēki, kuriem pieder mācību metodika.

Profesionāls skolotājs nodrošina iesācēju speciālistu ar ātru ceļu uz panākumiem!

Skaistumkopšanas kursi 

bottom of page